Hakkımızda
VKM Group
 

Hakkımızda - Web Site Tasarımı

VKM Bilişim profesyonel web sitesi tasarımı, e-Ticaret çözümleri ve internet pazarlama hizmetleri uzmanıdır. Şirketimizin sunduğu hizmetlerde özellikle tercih edilmesinin önemli bir kaç sebebi şunlardır:

Web Tasarımı ve e-Ticaret çözümleri'nde Yenilikçi Yaklaşım

Yılların verdiği Web sitesi tasarımı tecrübemiz ve müşterilerle ilişkilerimizin getirmiş olduğu endüstriyel deneyim, firmamızın web sitesi tasarımında son teknolojileri kullanmasına, müşterinin hedeflerine ulaşılmasına ve şirketimizin piyasadaki rekabet gücüyle daha kaliteli ve daha düşük maliyetli internet çözümleri sunmasına olanak vermiştir.

Doğru Fiyat !

Web sitesi ve e-Ticaret hizmetleri fiyatlarımız hem alacağınız hizmet kalitesine göre, hem de piyasadaki rakiplerine göre en uygun bütçeli fiyatlardır. Web sitesi fiyatı belirlemeden önce vereceğimiz hizmetle ilgili fiyat teklifi veriyor, fiyatlara dahil olan tüm unsurları belirtiyor, size hoş olmayan sürprizler yapmıyoruz. Proje tesliminde ödemiş olduğunuz her kuruşun vereceğimiz hizmetle geri dönüşünü alabileceğinizin ve memnuniyetinizin garantisini veriyoruz.

İsterseniz almak istediğiniz hizmetle ilgili bütçenizi kendiniz belirleyebilir, ve o bütçeyle size neler sunabileceğimizi bizden isteyebilirsiniz.

Uzun Soluklu İş İlişkisi

Çoğu zaman bir web tasarımı işi için fiyat verilir, iş yapılır, o anki duruma göre istediğiniz çözüm sağlanır, ancak çoğu web tasarım firması müşterisine ileriye yönelik bir web sitesi yapmadığı gibi, yardım ve sitenin güncellenmesi konusunda destek vermez. Bu müşteri için uzun vadede çok daha pahalıya patlayan kötü bir çözüm olabilir. Biz müşterilerimizle çalışmaya başladığımız andan itibaren onlara verdiğimiz tüm hizmetlerde mükemmelliyeti arıyor, web sitelerine bakım ve müşterinin ihtiyaçlarına göre destek veriyor, müşterinin her zaman yanında oluyoruz. Müşterilerimizle dürüst, hızlı ve uzun ömürlü ilişkiler kurmaktan gurur duyuyoruz.

Özgün Tasarım ve Çözümler

Çok sayıda web tasarım şirketleri zaman ve maliyet sorunlarını aşmak için elindeki hazır web sitesi şablonlarını tüm müşterileri için kullanır. Böyle bir çözüm müşterinin prestijini yansıttığı web sitesinde kopya bir firma gibi görünmesine yol açtığı gibi, güven, prestij ve sorumluluk konularında ciddi kayıplara yol açabilir. Biz yaptığımız web sitelerinde hazır şablonlar kullanmadığımız gibi kopya yada taklit web siteleri de yapmıyoruz.

Mükemmelliyetçi Çalışma İlişkisi

Aldığımız projenin bütçesi ne olursa olsun, yaptığımız her işte mükemmellik ve mümkün olan en yüksek standartlarda web siteleri yapmak için çalışıyoruz. İtibar ve dürüstlük erdemlerinin kazandığımız paradan daha önemli olduğuna inancımız hiç bir zaman değişmeyecek. Müşterilerimizden referans alabilirsiniz.

Kolay İletişim

Bize ulaşan çoğu müşterimizin kendi işini yeni kurmak üzere olduğunu ve bu yüzden gün içindeki yoğunluğunu kendi işine vermesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle mesai saatleri dışında da bize ulaşmanız gerekebileceğini göz önüne alarak, sizden gelebilecek e-maillere karşılık cevap yazabilmeyi oldukça önemsiyoruz. Acil durumlarda size özel olan web uzmanınızla 7/24 saat telefonla iletişime geçebilmenize olanak sağlıyoruz.

Teknolojik Kandırma'ya Hayır !

. PHP, NET, MySQL, Hosting, DNS Kayıtları - Çoğu insan için bu teknik kelimelerin bir şey ifade etmediğinin farkındayız. Bu nedenle size teknolojik cümlelerle, siz istemediğiniz sürece, sunum yapmıyoruz. Teknolojinin sizin için en iyi taraflarını kullanacağımıza olan güveniniz,  bizi işimizde daha başarılı kılıyor.

Daha Fazla Bilgi Edinmek İster Misiniz?

Weble ilgili ihtiyaçlarınızı görüşmek için 0312 3975400 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara'daysanız sizinle tanışmak için randevu almak isteriz.

Ankara web site tasarımı
 

  İLETİŞİM : VKM Bilişim Tem. Yem. Gıd. Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şti. 
Macun Mah. 174. Cad. ATB İş Merkezi
G Blok No: 196-1, Yenimahalle / ANKARA
Ostim V.D - 8830325376
Tel: 0312 3975400, Fax: 0312 3875182
E-mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  NEDEN BİZ ? %100 Fiyat ve Kalite Garantisi veren
firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz
etmekte, ihtiyaca uygun çözümleri sağlamakta,
titizlikle ve zamanlamaya uygun olarak projeleri
sonuçlandırmaktadır.