Web Site Tasarımı
VKM Group
 

Hitit Boya - İstanbul

Hitit Boya Web Tasarım İstanbul

www.hititboya.com

Hitit Boya, özellikle Anadolu'da Hititlerden günümüze miras kalan varak, sim tozları vb ürünleriyle boya sektöründe uzun zamandır İstanbul'da hizmet vermekte olan köklü firmalardan biridir. Firmanın yüzü olacak web sitesini tasarlamaya logo için kolları sıvayarak başladık.

Boyanın çok eski tarihlerden beri bir çok farklı alanda kullanılmış bir süsleme malzemesi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, müşterimiz firma kuruluşunda ünvan olarak "Hitit" kelimesini tercih etmiş. Hititler hakkında biraz google araştırması yaptık ve o dönemde Anadolu'daki inanışa göre insanların alın yazılarına hakim olan Hitit kader tanrısı Runda yanında sürekli bir geyikle dolaştığından, geyik Hititlerce kutsal olarak sayılıyormuş. Şu ana kadar ki tarihi kazılarda bir çok geyik heykelinin çıkmasının sebebi bu olsa gerek. Bu tarihi eserlerin bir çoğunun altın oluşu, müşterimizin satışını yaptığı sim tozları, altın varaklar vb. diğer ürünlerle ilişki oluşturduğunu düşünüp firma logosunda hititlere ait geyiğin mutlaka olması gerektiğine karar verdik ve böylece logo ortaya çıkmış oldu.(Ankarada Sıhhiyede bulunan Geyik heykelinden etkilendiğimizi belirtmek istiyoruz.)

Web sitesi tasarımını yaparken yine altın rengi ve görsellerini kullanarak siteyi logoyla bütünleştirmeye çalıştık. Sonrasında firmanın vizyon ve misyonunu baz alarak kullanıcı dostu, müşteri memnuniyeti odaklı, kalite ve hizmet anlayışına dayanan sayfalar ve yönetim paneli oluşturduk. Ziyaretçi sayfaya girer girmez aradığı ürünün özet bilgisini ve detaylı bilgi linklerini anasayfada bulabilecek şekilde navigasyon ve menüleri tasarladık. Son olarak sitenin temel arama motoru optimizasyonunu belirli ölçüde yaparak çalışmamızı sonlandırdık.

  İLETİŞİM : VKM Bilişim Tem. Yem. Gıd. Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şti. 
Macun Mah. 174. Cad. ATB İş Merkezi
G Blok No: 196-1, Yenimahalle / ANKARA
Ostim V.D - 8830325376
Tel: 0312 3975400, Fax: 0312 3875182
E-mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  NEDEN BİZ ? %100 Fiyat ve Kalite Garantisi veren
firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz
etmekte, ihtiyaca uygun çözümleri sağlamakta,
titizlikle ve zamanlamaya uygun olarak projeleri
sonuçlandırmaktadır.