Web Tasarım Ankara
VKM Group
 

Web tasarım Ankaranın Bağları

Belki de hepimiz bir defa da olsa Ankaranın Bağları türküsüyle kollarımızı kaldırıp oynamışızdır bu havalarda. Youtube'da sadece bir tane videosunun izlenme oranı 16.719.850. Bir izleyici yorumuysa şöyle: "İzlenme 16 milyon, oynanma 76 milyon". Yüzlerde bir tebessüm tabi okuyunca. Web tasarım ankara

Aslında Seyit Çevik'e ait olan bu türküye, kendi yorumunu ve sözlerini katarak bu noktalara taşıdığı için teşekkür etmek gerek bence. Albüm satışlarında da Ankaralı türkücüler başı çekiyor. Hatta istatistikler gösteriyor ki Tarkan'ın bu zamana kadar en çok satan albümünden bile daha çok satmış Ankaralı Namık'ın albümü. 

web tasarım ankaranın

 

Facebook sosyal paylaşım sitesinde Ankara'nın Bağları adlı sayfanın binlerce beğeneni var. Web tasarımı yapılmış yüzlerce Ankara Havaları, yüzlerce Facebook grubu ve binlerce takipçisi var bu sayfa ve grupların. Twitter'da sayısını tutamayacağımız kadar çok paylaşılmış bu Ankara türküsü. Ve her twit'ine yüzlerce retweet almış.

web tasarım ankara bağları

İnternetin cep telefonlarımıza kadar girdiği, sosyal medyanın televizyondan, radyodan daha çok itibar gördüğü zamanlardayız. Ankara Türkülerinin web sayfalarından çıkıp hayatlarımıza bu kadar girmesine şaşmamak gerek belki de o yüzden. Birkaç yıl önce kimin aklına gelirdi ki internetin, sizi olduğunuz yerlerden çok daha yükseklere taşıyabileceğini. İyi tasarım yapılmış bir web sitesi müşterinize, hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırmakla birlikte kazancını katlamanıza ve kendinize anlatabilmenize yarar. Web tasarımınızda kullanılan yazı fontundan tutun da renklere kadar her şey sizin ve yaptığınız işin kimliğiniz ve reklamınızdır. Ankara türkülerinde hayatın tam içinden mutlaka bir şeyler vardır. Örneğin; Hüseyin Kağıt "Hayatı tesbih yapmışım sallıyorum," derken biz oynarız. Türkü bize Hüseyin Kağıt'ın aynı anda vermeye çalıştığı hüzün ve mutluluğu aksedebilmiştir. Tıpkı gerçek hayatta da olduğu gibi. Web tasarım Ankaranın griliğini ve soğuğunu bilenler Ankaraya yine de nasıl bağlandıklarını anlamaya çalışıp bu türküyü dinlerken bulurlar belki de kendilerini. Hem gitmek istemek hem de özlemektir Ankara, türküler de o kadar popüler hale gelmiş, o kadar iyi pazarlanmıştır ki duyduğunuzda kendinizi türküye, türküyü ise size ait hissedersiniz. 

Ankaranın türkücülerinin albüm kapak tasarımlarına bakıldığında da çok eski kasetleri anımsatır. Kıyafetlerinden, klip çekilen yerlerdense sanatçının yüz ifadesine kaptırıyor insan kendini. Dinleyip dinleyip yeniden dinliyorsunuz. Öyle ki Ankara Bağlarının, Türkçe Olimpiyatlarında söylenmiş Tanzanyanın Yolları versiyonu bile var. Hatta bir de jazz versiyonu var. 

  İLETİŞİM : VKM Bilişim Tem. Yem. Gıd. Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şti. 
Macun Mah. 174. Cad. ATB İş Merkezi
G Blok No: 196-1, Yenimahalle / ANKARA
Ostim V.D - 8830325376
Tel: 0312 3975400, Fax: 0312 3875182
E-mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  NEDEN BİZ ? %100 Fiyat ve Kalite Garantisi veren
firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz
etmekte, ihtiyaca uygun çözümleri sağlamakta,
titizlikle ve zamanlamaya uygun olarak projeleri
sonuçlandırmaktadır.